Sprowadzenie zwłok – Apokalipsa

Sprowadzenie zwłok - Apokalipsa

Przedsiębiorstwo Apokalipsa przez ponad dwadzieścia pięć lat swojego istnienia, zebrała kolosalne doświadczenie w zakresie usług pogrzebowych. Za sprawą tego podejmie się każdego, nawet w największym stopniu niełatwego zadania związanego z transportem zwłok. Rozumiemy, że jest to dla naszych kontrahentów trudny czas, dlatego nasza pomoc jest wszechstronna i kompleksowa, ażeby maksymalnie ich odciążyć w zaistniałych okolicznościach.

Transport zwłok z zagranicy to specjalizacja firmy Apokalipsa. Nasi pracownicy, posługujący się poprawnie językiem francuskim, angielskim, włoskim, rosyjskim i niemieckim, są do dyspozycji kontrahenta siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Pomogą oni w załatwieniu wszystkich formalności zarówno na obszarze naszego kraju, jak i poza jego granicami, ponieważ działają prężnie w kilkunastu krajach na całym świecie. Sprowadzenie zwłok do Polski może być zrealizowane przy pomocy autokarawanów, a także drogą lotniczą i morską. Posiadana przez przedsiębiorstwo Apokalipsa flota składa się jedynie z nowoczesnych samochodów, przystosowanych do transportu zmarłych. Wszystkie one są wyposażone w niezawodne agregaty chłodnicze.

Przedsiębiorstwo Apokalipsa szeroko współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, także za granicą. Zlecenia na transport zwłok są przyjmowane od osób prywatnych, zakładów pogrzebowych, a także dowolnych instytucji i organizacji.

Przedsiębiorstwo Apokalipsa zapewnia swoim klientom spełnienie wszelkich wymogów sanitarnych i prawnych obowiązujących przy transporcie zwłok z zagranicy. Dostosowuje ona usługi do zwyczajów religijnych różnych wyznań. Zakład pracy oferuje także trumny dostosowane do przepisów w każdym kraju, z którego sprowadzone mają być zwłoki.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 04.01.2019 22:02:38)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 09.11.2017 21:27:31)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz