Systemy przekłuwania uszu

Systemy przekłuwania uszu

Prawidłowo dobrana biżuteria to piękne uzupełnienie codziennych stylizacji i również wyjątkowych kreacji na specjalne okazje. Kolczyki to jedność z tych elementów, które nie tylko zdobią ciało, ale także pomagają wyrazić siebie. Jesteśmy firmą sprzedającą światowej sławy sprzęt i akcesoria do przekłuwania uszu, i również artykuły służące do pielęgnacji po wykonanym zabiegu. Współpracujemy z salonami kosmetycznymi, hurtowniami, jubilerami i aptekami. Sprzęt marki Studex® gwarantuje szybkie, bezpieczne i również bezbolesne zabiegi przekłuwania, a dostępne w naszej ofercie preparaty pielęgnacyjne sprawiają, że sam zabieg błyskawicznie staje się mglistym wspomnieniem. Bez bólu, bez powikłań dla przyjemności noszenia kolczyków — tak w skrócie można opisać naszą działalność.

Wszystkie artykuły sygnowane przez markę Studex® powstają z wykorzystaniem najnowszych technologii i również poprzednio trafią do naszych partnerów biznesowych, przechodzą przez rząd testów i wymagający tok kontroli jakości. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość i również najbezpieczniejsze artykuły.

Nasze hipoalergiczne kolczyki to małe dzieła sztuki powstające w zakładzie, w Stanach Zjednoczonych, gdzie usytuowana jest główna siedziba firmy Studex®.

Najlepszej klasy biżuterię charakteryzuje dbałość o detale. Takie dopiero co są nasze kolczyki. Wykonane z wysokiej jakości materiałów hipoalergicznych, zgodnie z najnowszymi trendami w modzie, sterylnie zapakowane stanowią produkt, który docenią dosłownie w największym stopniu wymagający klienci.

Wszystkie nasze artykuły powstają w zgodzie ze standardami Unii Europejskiej i U.S. Food & Drug Administration.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis: