Szkoła angielskiego

Szkoła angielskiego

Centrum Edukacyjne Promar z siedzibą w Rzeszowie to placówka edukacyjna z przeszło 25-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Ofertę kieruję do najmłodszych , młodzieży i również dorosłych. W jej ramach działa nie tylko szkoła języków obcych, ale także przedszkole anglojęzyczne i również szkoła podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi.

Szkoła językowa Promar proponuje naukę popularnych języków obcych takich jak angielski, niemiecki jak również hiszpański, ale nie tylko. Umożliwia także poznanie języka włoskiego, francuskiego, rosyjskiego, japońskiego i również chińskiego. Zapewnia wysoką jakość merytoryczną, którą wszystkie kursy zawdzięczają przemyślanym programom nauczania. Kursanci osiągają zadowalające wyniki dzięki nauce przy użyciu nowych technologii i również najlepszych podręczników. PRowadzone są kursy na każdym poziomie zaawansowania i również dla różnych grup wiekowych. Egzamin prowadzi zajęcia tak dla osób indywidualnych, jak i również dla firm.

Przedszkole Anglojęzyczne Promar proponuje niemało więcej niż jedynie język angielski dla dziatwa. Stwarza maluchom perfekcyjne warunki do rozwoju niezbędnych w życiu umiejętności. Dzieci naturalnie przyswajają język angielski na przestrzeni zabawy, nauki, w toku spacerów i również spożywania posiłków. Przedszkole organizuje zajęcia adaptacyjne i również dni otwarte.

W szkole podstawowej z oddziałami dwujęzycznymi najmłodsi od pierwszej klasy poznają 2 języki obce. Uczą się w 14-osobowych klasach i również mają szansę zdobyć międzynarodowe certyfikaty językowe. Do dyspozycji uczniów pozostaje świetlica. Mogą brać udział w zajęciach dodatkowych. Na co dzień korzystają z przerwy rekreacyjnej na dworze.

Po więcej informacji Centrum Edukacyjne Promar zaprasza na stronę internetową.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 24.09.2019 19:05:25)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz