Szkolenie żeglarskie Gdynia

Szkolenie żeglarskie Gdynia

Szkoła Żeglarstwa JUNGA działa ciągle na rynku już od prawie 10 lat z powodzeniem kształcąc coraz to młodszych adeptów morskich przestrzeni i żeglarstwa. Bardzo popularna i w największym stopniu uznana szkoła żeglarstwa w województwie pomorskim od wielu lat.

JUNGA to przede wszystkim wyjątkowa żeglarska entuzjazm połączona ze wspaniałym darem smakowania dużej wody wszystkimi, nawet w największym stopniu uśpionymi zmysłami, z wrodzoną dziecięcą ciekawością i nieprzeniknioną wrażliwością na to co nas otacza. Kadra szkoły JUNGA stawia sobie za najważniejszy cel urzeczywistnianie nawet w największym stopniu szalonych młodzieńczych aspiracji i marzeń związanych z morzem. W propozycji szkoły można znaleźć szkolenia i kursy żeglarskie dla początkujących i bardziej doświadczonych adeptów morza i żeglarstwa, a także szkółki żeglarskie dla dzieci i młodzieży trwające od kilku do kilkunastu dni.

JUNGA oferuje również czartery ponad 4000 jachtów na całym świecie, a także doświadczoną obsługę i rzetelną pomoc doświadczonych żeglarzy, którzy swoje szlify zdobywali na akwenach całego świata.

Szkoła żeglarstwa JUNGA oferuje również stosunkowo krótkie rejsy weekendowe dla początkujących po Zatoce Gdańskiej, jak i zdecydowanie z większym natężeniem ambitne dalsze wyprawy oceaniczne. Trasy wszystkich proponowanych rejsów prowadzą szlakami przetartymi przez żeglarzy pracujących w szkole, którzy mogą się pochwalić bardzo bogatym i cennym doświadczeniem na różnych akwenach świata. JUNGA to przede wszystkim doskonały dla osób, które jeszcze nie wiedzą czy żeglarstwo to ich pasja. Członkostwo w kursach i rejsach organizowanych przez szkołę JUNGA z pewnością ich do tego przekona.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 01.09.2017 18:20:01)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 02.01.2017 15:08:26)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz