Tapety groszki -http://www.xwall.pl/

Tapety groszki -http://www.xwall.pl/

Aranżacja ścian od zawsze są w kręgu naszych zainteresowań.

Z tego też względu przedsięwzięliśmy kroki by zaistnieć na tym wymagającym rynku. Doskonale uzmysławiamy sobie z tego jak istotną rolę odgrywają w naszym życiu barwy. Otaczając się nimi staramy się wykonać swoistego stylu kokon pozytywnie oddziałujący na nasze samopoczucie. To właśnie barwy i wzory podświadomie nastrajają nas z rana do działania i rozładowują napięcie po ciężkim dniu.

Ściana jest pierwszą rzeczą jaką widzimy po przebudzeniu i to ona przed poranną kawą decyduje o nastroju jaki będzie nam towarzyszył przez ręsztę dnia. Zarówno mieszkanie, jak również lokal, czy wszelkie miejsca efektywności publicznej tj. restauracje i hotele powinny być miejscami, które tworzą właściwą i tylko sobie znaną atmosferę. Naszym działaniom w projektowaniu wzorów przyświeca chęć zaprojektowania czego unikalnego. Wszystkie inspiracje czerpiemy z otoczenia. Myślenie niesztampowe jest tutaj kluczem do wykreowania niepowtarzalnych obrazków. Nie ograniczamy się wyłącznie do prostego rozglądania się. Staramy się patrzeć i dostrzegać. Dla wielu osób kąt prosty jest kątem prostym. Dla nas jest punktem wyjścia do poprowadzenia kolejnych linii. Kropki, prostokąty, trójkąty, wielokąty niezbyt duże i duże – one wszelkie są tylko częścią znacznie większej składowej. My jesteśmy tego świadomi i widać to w naszych produktach. To nas charakteryzuje od wszystkich pozostałych firm. Ogrom z nich tylko wspomina o pasji, my tego nie musimy robić, my to pokazujemy. Nasze wytwory są tego najlepszym dowodem. Mamy bardzo szeroki wybór fototapet, z którego jesteśmy niezmiernie dumni. W naszej bazie znajduje się przeszło 27 milionów zdjęć. Dzięki nim możesz nie tylko przyozdobić prywatne mieszkanie, lecz stworzyć – w dosłownym tego słowa znaczeniu – multikulturową oazę. Niewiele tego, dzięki różnorodności jaką proponujemy, nie ma co ograniczać się do oazy. Uznaj to za eskapadę, w którą możesz wybierać się raz za razem nie tylko ty, lecz i twoi znajomi. Śniadanie w kuchni pod wieżą Eiffla, czy kąpiel w wielkim lesie sekwojowym – to wszystko jest możliwe dzięki naszym wyrobom. Korzystając z tego typu dekoracji, pozwalasz sobie i twoim bliskim na rozwinięcie skrzydeł wyobraźni. Nasze tapety dziecięce są tego perfekcyjnym odzwierciedleniem. Pozwolą one twojemu dziecku nie tylko przenieść się w świat baśni, lecz i zasnąć w istnienia ulubionej postaci – czy to filmowej, czy książkowej. Wybór jest omal nieograniczony.

Nie poprzestajemy tylko na dekoracjach ścian. Proponujemy też osłony okienne w postaci rolet oraz dodatkowo fotorolet w bardzo dużej gamie barw i rozmiarów. Jesteśmy świadomi nieustannie zmieniających się trendów na rynku i staramy się być na czasie. Niewiele tego, staramy się wyjść przed szereg budując własne trendy i poszerzając ofertę. Jesteśmy także otwarci na Państwa wątpliwości i pomysły. Jesteśmy tu dla Was, lecz to nie znaczy, że nie możemy i od Was się uczyć.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 23.09.2018 04:40:40)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 22.12.2015 22:50:58)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz