Tłumacz przysięgły hiszpański

Tłumacz przysięgły hiszpański

Posiadasz tekst w języku hiszpańskim i również pilnie potrzebujesz przełożyć go na język polski albo odwrotnie ? Pięknie się składa, skoro trafiłeś na nasze biuro tłumaczeń!

Wykonujemy tłumaczenia hiszpańskie dla osób prywatnych, firm a także różnego typu instytucji. Jaką konkretnie propozycję ma nasze biuro ? Zacznijmy od tego, że bardzo wielokrotnie trudnimy się tłumaczeniem dokumentów urzędowych, które są związane ze szkolnictwem. W większości wypadków są to dyplomy, załączniki do dyplomów, zaświadczenia, świadectwa a także wszelakie dokumenty z zakresu uznawalności uzyskanego wykształcenia.

Mamy również zlecenia na tłumaczenia hiszpańskie dokumentów sądowych i również pozasądowych a także procesowych. Należałoby nadmienić , że nasze biuro tłumaczeń wykonuje zlecenia na teksty z zakresu medycyny a także ochrony zdrowia a także dokumentację pracowniczą: zaświadczenia o zatrudnieniu a także różnego typu certyfikaty.

Wykonujemy także tłumaczenia dokumentów związanych z administracją. Mogą to być dokumenty wydawane przez Urzędy Stanu Cywilnego w Polsce a także Hiszpanii i również krajach hispanojęzycznych, lecz również dokumenty urzędowe administracji państwowej w każdym zakresie kompetencji.

Na domiar tego , wykonujemy tłumaczenia hiszpańskie różnych umów handlowych, pełnomocnictw czy zwykłej korespondencji prywatnej. Dla naszej firmy najważniejsze są dwie zasady: poufność i również zachowanie bezpieczeństwa przekazywanych danych obecnych w realizowanych zleceniach. Wybierając nasze referat tłumaczeń możesz być nie każdy , że Twoje zlecenie zostanie zrealizowane solidnie, w mgnieniu oka , w pełni poufnie a Twoje dokumenty będą w pełni bezpieczne!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 19.01.2018 10:48:21)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz