Torby foliowe od firmy Domat

Torby foliowe od firmy Domat

Firma Domat Reklamówki poprzez długą obecność w sektorze toreb foliowych zbudowała nowy standard obsługi plus zaopatrzenia konsumenta w naszym kraju oraz w całej Europie. Pozyskane doświadczenie ustabilizowało naszą obecność na rynku torebek jednorazowych i wykonanych z papieru.

W działalności przyjęliśmy specjalizację w zakresie produkowania foliowych i ekologicznych toreb opatrzonych oryginalnym tekstem wyłącznie na specjalne zlecenie i z uwzględnieniem różnych wymagań właścicieli sklepów, dla jakich rzeczony wyrób jest nie jedynie opakowaniem, lecz również składnikiem oferty reklamowej w formie przemieszczającej się wizytówki. Torby foliowe czy też papierowe opatrzone oryginalnym nadrukiem bynajmniej nie są bezcelowym wydatkiem, lecz lokatą procentującą dla Twojego biznesu.

Zapewniamy długoletnią współpracę z kontrahentem poprzez odpowiedzialność w stosunkach handlowych oraz troskę o jakość wykończenia artykułów.

Nasze wyroby mają atest PZH plus poświadczenie charakterystyki zdrowotnej.

Dzięki bogatej ofercie każda osoba potrafi przystosować swój wyrób do swoich, indywidualnych oczekiwań. Ochoczo dzielimy się swoją wiedzą oraz rozeznaniem w trakcie realizacji projektu wskazując sposoby zastosowania tej szerokiej gamy wariantów.

Dla ułatwienia mechanizmu decyzyjnego potrafimy przygotować wstępne szkice graficzne umożliwiające dopieścić zamówienie w najmniejszych szczegółach oraz osiągnąć pełną satysfakcję z finalnego rezultatu.

Jesteśmy graczem numer jeden w produkcji siatek i opakowań jednorazowych z szerokim spektrum grafik firmowych poczynając od owych dla małych sklepów rodzinnych po międzynarodowe korporacje.

Dzięki specjalistycznemu podejściu wyrób Domat Reklamówki stanowi nie tylko opakowanie, lecz po pierwsze łatwo zauważalnym fragmentem promocji, w postaci przemieszczającej się powierzchnii reklamowej. Owo rozwiązanie jest koniecznym i dzięki Domat Reklamówki’owi bezproblemowo dostępnym narzędziem propagującym towar ewentualnie całą korporację.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 28.05.2018 04:54:04)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 18.11.2016 16:10:40)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz