Transport krajowy Gdynia

Transport krajowy Gdynia

Szukasz jakościowych usług transportowych? W takim razie zajrzyj na naszą stronę firmową naszego przedsiębiorstwa. Proponujemy wysokiej klasy usługi transportowe na obszarze całego kraju, lokal naszej firmy znajduje się w Gdyni. Działamy sprawnie, nasza firma rozwija się bardzo żywiołowo. Dokładamy wszelkich starań, ażeby każdy klient był zupełnie rad z jakości naszych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, mamy ogromne doświadczenie w branży.

Zajmujemy się transportem krajowym zarówno dla dużych, jak oraz małych przedsiębiorstw i osób prywatnych. W zespole mamy o wiele wyspecjalizowanych pracowników, którzy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami. Nasi kierowcy to osoby zaufane, doświadczone, które dokładają starań, ażeby każde zamówienie było zrealizowane w sposób terminowy.

Firma TKU posiada ubezpieczenie OC na kwotę 250 tys. USD. Nasze samochody spełniają europejskie wymagania techniczne oraz ekologiczne. Jesteśmy w stanie przewieźć ładunki od 3,5 tony do 24 ton. Współpracujemy z firmami nieczęsto, mamy również stałe zlecenia. Zachęcamy do współpracy zarówno firmy, jak oraz osoby prywatne. Liczymy na to, że będziemy w stanie spełnić Twoje wymagania i potrzeby. Gwarantujemy pełne zaangażowanie i znajomość rzeczy. Na naszej stronie www znajdziesz więcej szczegółowych informacji. Jeżeli masz do nas jakieś pytania albo wątpliwości, skontaktuj się z nami, wówczas udzielimy Ci wsparcia.

Postaw na usługi transportowe TUK, mamy nadzieję, że będziemy w stanie Ci pomóc. Zapewniamy znajomość rzeczy, terminowość oraz wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis: