Trawy pastewne – agriland.pl

Trawy pastewne - agriland.pl

Przedsiębiorstwo Agri Land jest firmą, która istnieje na rynku od 2000 roku. Od początku jej funkcjonowania skupiała się na sprzedaży nasion lucerny, oraz produkcji jakościowych mieszanek trawy. Bez ustanku firma oferuje klientom coraz lepsze odmiany lucerny, dopasowywane do warunków panujących w Polsce, dzięki współpracy z zagranicznymi hodowcami lucerny, jak też z amerykańskim Forage Genetics. Lucerna – nasiona od przedsiębiorstwa Agri Land to trzy odmiany lucerny – legend, legendairy a oprócz tego perfecta. Odmiany te pochodzą z amerykańskiej hodowli i również cechują się wytwarzaniem aż 5 liści, gdzie standardowe posiadają tylko 3. Wszystkie te odmiany osiągają wysokie plony, co jest bardzo korzystne dla hodowców.

Jedną z istotnych zalet lucerny z hodowli amerykańskiej jest niższa zawartość szkodliwej substancji – saponiny, którą zalicza się do niekorzystnych dla zwierząt. Lucerna od przedsiębiorstwa Agri Land może być przeznaczona do bezpośredniego karmienia, ale także na siano, kiszonkę lub sianokiszonkę.

Innym produktem, który oferuje Agri Land są trawy pastewne. W katalogu można odkryć mieszanki traw od ogólnych mieszanek z drobnonasiennymi roślinami motylkowatymi, przez te w wyższym stopniu skupione na poszczególnych odmianach – mieszanki z koniczyną białą, z koniczyną łąkową czy szwedzką. Do wyboru są jeszcze mieszanki łąkowe, pastwiskowe, uniwersalne jak również jednoroczne. Wszystkie sprzedawane przez nas mieszanki mają swoje specyficzne wymagania uprawne a oprócz tego są przeznaczone pod rozmaite sposoby użytkowania – kośnego, pastwiskowego lub też kośno-pastwiskowego.

Firma Agri Land to rzetelna firma, dbająca o swoich klientów a oprócz tego o jakość proponowanych produktów, dzięki czemu jest ani chybi godna uznania.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 02.06.2019 12:44:39)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 11.12.2017 11:12:58)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz