Tunery kablowe

Tunery kablowe

Firma Goldex istnieje od wielu lat na rynku. Posiada rozległe doświadczenie w branży a oprócz tego proponuje w sprzedaży wysokiej jakości narzędzia znanych a oprócz tego cenionych producentów. Firma specjalizuje się w sprzedaży anten satelitarnych, konwerterów, tunerów, modemów a oprócz tego niezbędnych akcesoriów.

Jedną z propozycji są przystępne cenowo stojaki antenowe różnego gatunku, dobierane do klienta w zależności od indywidualnych potrzeb. Stojak antenowy L-300 wykonany jest ze stali nierdzewnej a oprócz tego ocynkowany, posiada uchwyt od długości 25-30 cm zaślepiony od góry plastikowym kapturkiem. Średnica rury to 40mm. Natomiast oferowany stojak L-400 jest odrobinę dłuższy za to posiada takie same parametry jak poprzednik. Trzecim jest produkowany w kolorze czarnym uniwersalny stojak przyścienny. Kolejnym a oprócz tego ostatnim modelem dostępnym w sklepie jest uchwyt balkonowy z płytką czołową gwarantującą stabilne przymocowanie.

W całości zrobiony jest ze stali a oprócz tego ocynkowany co dodatkowo zabezpiecza go przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ten towar jest objęty certyfikatem jakości, który gwarantuje wytrzymałość a oprócz tego solidność produktu. Potwierdza spełnienie wszystkich norm w zakresie bezpieczeństwa, stateczności a oprócz tego wytrzymałości mechanicznej.

Wszystkie stojaki antenowe oferowane przez firmę Goldex spełniają niezbędne normy a oprócz tego standardy. Wykonywane są z wysokiej jakości materiałów co gwarantuje wytrzymałość produktu przez dużo lat. Implementacja najnowszej technologii w procesie produkcji pozwala zminimalizować ceny a oprócz tego zaproponować towar o wysokiej jakości. Specjalna pomysł sprawia, że dostępne stojaki antenowe są odporne na działania szkodliwych czynników.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 27.12.2017 06:41:17)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 08.09.2016 05:59:01)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz