Tynk renowacyjny

Tynk renowacyjny

Przedsiębiorstwo ETG zajmuje się produkowaniem ciepłego tynku termoizolacyjnego, cienkowarstwowego do gazobetonu, zabytków czy renowacji budynków. W obecnych czasach energooszczędność stała się kwestią pod dostatkiem istotną. Producentom zależy na uzyskaniu jak najciekawszych efektów przy produkcji różnego rodzaju tynków.

Cienkowarstwowy tynk do gazobetonu posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Przeznaczony jest do tynkowania fasad, ścian wewnętrznych, skosów, balkonów, pomieszczeń piwnicznych. Nie wymaga on zbrojenia. Optymalna warstwa powinna mieć mniej więcej 5-7 mm. Łatwo wykonuje dekoracyjną warstwę gatunku baranek. Znakomicie spełnia swoją rolę tworząc izolację cieplną a także akustyczną. Świetnie chroni naprzeciw wilgoci. Gładź do gazobetonu to bezpieczna a także linia prosta w użyciu zaprawa. Zapakowany jest na sposób ułatwiający transport. Są materiałami niepalnymi a także zwiększają o 40% ciepło w środku pomieszczeń.

Gładź renowacyjny do perfekcji nadaje się do odnowy a także zabezpieczania budynków mających znaczenie historyczne. Pozwala zachować oryginalną strukturę budynków a także ich naturalny wygląd. Zapewnia ochronę przed złym działaniem warunków atmosferycznych a także sprawdza się praktycznie w każdym przypadku. Najlepsza klasa zaprawy gwarantuje dokonanie pożądanych efektów.

Wszystkie artykuły sprzedawane przez firmę ETG są ekologiczne. W większości składają się ze związków organicznych co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Nie zawierają substancji toksycznych a także rakotwórczych co pozwala na bezpieczne ich aplikacja również do środka budynków. Paroprzepuszczalność pozostawia suchą ścianę co zapobiega powstawaniu wilgoci a także na dodatek zabezpiecza ścianę.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 28.08.2017 05:58:53)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 19.09.2016 05:00:05)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz