Ubezpieczenia oc Gdańsk Morena

Intraplus.pl to biuro ubezpieczeń proponujące ubezpieczenia dla klientów indywidualnych i firm, na dogodnych warunkach. W propozycji biura znajdują się ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia zdrowotne i na życie, ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW, mini casco, szyby i auto pomocy), ubezpieczenia rolnicze, ubezpieczenia turystyczne i bez liku innych form ubezpieczenia, dostosowanych do potrzeb niemal każdej osoby lub instytucji. Z wyjątkiem usług typowo ubezpieczeniowych, biuro proponuje także pomoc prawną obejmującą m.in. pomoc w uzyskaniu odszkodowania lub asystę przy serwisie powypadkowym pojazdu. Dzięki temu propozycja biura jest pełna i jego klient nie musi się niepokoić o sprawy ubezpieczeniowe na każdym etapie załatwiania formalności

Tak aby skorzystać z propozycji biura, wystarczy napisać wiadomość online lub też zadzwonić pod numer telefonu zamieszczony na stronie internetowej. Mieszczący się pod nim agent ubezpieczeniowy jest w stanie udzielić fachowej pomocy w wyborze propozycji znakomicie dostosowanej do konkretnego przypadku. Osoby mieszkające na terenie Gdańska mogą także odwiedzić biuro zlokalizowane przy ulicy Myśliwskiej 33D, siedziba 74. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 18:00 i w soboty od godz. 10:00 do 14:00.

Biuro ubezpieczeniowe Intra Plus funkcjonuje na rynku obecnie od 25 lat. Dzięki niemałemu doświadczeniu posiada ono sprawdzonych klientów zarówno na rynku lokalnym, jak i na rynku ogólnopolskim. Współpraca ze specjalistami z wielu dziedzin sprawia, że propozycja ubezpieczeniowa jest skonstruowana perfekcyjnie, bo uwzględnia wszystkie wymagania ubezpieczonych osób.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz