Ubezpieczenia oc Gdańsk Morena

Ubezpieczenia oc Gdańsk Morena

Intraplus.pl to biuro ubezpieczeń proponujące ubezpieczenia dla klientów indywidualnych i firm, na dogodnych warunkach. W propozycji biura znajdują się ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia zdrowotne i na życie, ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW, mini casco, szyby i auto pomocy), ubezpieczenia rolnicze, ubezpieczenia turystyczne i bez liku innych form ubezpieczenia, dostosowanych do potrzeb niemal każdej osoby lub instytucji. Z wyjątkiem usług typowo ubezpieczeniowych, biuro proponuje także pomoc prawną obejmującą m.in. pomoc w uzyskaniu odszkodowania lub asystę przy serwisie powypadkowym pojazdu. Dzięki temu propozycja biura jest pełna i jego klient nie musi się niepokoić o sprawy ubezpieczeniowe na każdym etapie załatwiania formalności

Tak aby skorzystać z propozycji biura, wystarczy napisać wiadomość online lub też zadzwonić pod numer telefonu zamieszczony na stronie internetowej. Mieszczący się pod nim agent ubezpieczeniowy jest w stanie udzielić fachowej pomocy w wyborze propozycji znakomicie dostosowanej do konkretnego przypadku. Osoby mieszkające na terenie Gdańska mogą także odwiedzić biuro zlokalizowane przy ulicy Myśliwskiej 33D, siedziba 74. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 18:00 i w soboty od godz. 10:00 do 14:00.

Biuro ubezpieczeniowe Intra Plus funkcjonuje na rynku obecnie od 25 lat. Dzięki niemałemu doświadczeniu posiada ono sprawdzonych klientów zarówno na rynku lokalnym, jak i na rynku ogólnopolskim. Współpraca ze specjalistami z wielu dziedzin sprawia, że propozycja ubezpieczeniowa jest skonstruowana perfekcyjnie, bo uwzględnia wszystkie wymagania ubezpieczonych osób.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 17.05.2018 23:35:14)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz