Usługi BHP Lublin

Usługi BHP Lublin

Jesteśmy działalnością dostarczającą wszechstronne usługi BHP Lublin. Jeżeli poszukujecie dobrego partnera biznesowego, który zaoferuje Wam atrakcyjne warunki współpracy, dzwońcie albo piszcie. Spośród ogromną przyjemnością przygotujemy dla Was indywidualną ofertę, która będzie dopasowana do Waszych potrzeb. Od wielu lat znajdujemy się na rynku, ciągle podążając za zmianami, jakie można zaobserwować na rynku. Doskonale zdajemy sobie z niniejszego sprawę, dlatego również stale podnosimy jakość świadczonych usług.
Co szczegółowo jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom? Otóż gwarantujemy nadzory BHP i PPOŻ dla firm, przeprowadzanie kontroli warunków pracy. Dodatkowo współpracujemy z medycyną pracy, dzięki czemu możecie być pewni, iż wszystko pozostanie przygotowane w sposób kompleksowy, z dbałością o wszystkich pracowników z Waszej firmy. Pomagamy także przy owych działaniach, jak opracowanie kart oceny ryzyka zawodowego stanowisk pracy – i to niezależnie od tego, z jaką szczegółowo branżą mamy do czynienia.
To nie wszystkie usługi, jakie jesteśmy w stanie zapewnić w ramach BHP Lublin. Jesteśmy w stanie zorganizować dodatkowo szkolenia wstępne pracowników, szkolenia okresowe dla pracowników, ale dodatkowo szkolenia okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami. Pamiętajcie o tym, iż są to szkolenia obowiązkowe, jakie regulowane są przepisami prawa pracy. Nie można zapomnieć o ich organizowaniu. My niezwykle ochoczo weźmiemy ten obowiązek na siebie.
W przypadku którychkolwiek pytań, nasza obsługa jest do Waszej dyspozycji.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis: