Usługi hydrotechniczne

Usługi hydrotechniczne

Nurek Service to zakład pracy wykonujące usługi dotyczące prac podwodnych i hydrotechnicznych. Bogate doświadczenie, jakie zyskaliśmy w ciągu wielu lat działalności, pozwala nam oferować Państwu usługi na najlepszym poziomie. Zespół naszych pracowników to młodzi nurkowie, w każdym calu profesjonaliści z niezbędnymi uprawnieniami, ludzie z pasją, zaangażowani i zdeterminowani w działaniu, zachowujący przy tym wszelkie zasady bezpieczeństwa. Ludzie , którzy są gotowi na nowe wyzwania.

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm i instytucji. Korzystamy z bardzo nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych rozwiązań technicznych, stosujemy także najlepszej klasy materiały. W zasadzie jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania. Problemu nie stanowią nietypowe zlecenia – te stymulują nas do wciąż większego zaangażowania.

Gwarantujemy niezawodność, terminowość, rzetelność a oprócz tego umiejętność dostosowania się do wymagań inwestora i obowiązujących norm.

Prace hydrotechniczne i podwodne, jakie wykonujemy dla naszych klientów to m. in.: przeglądy inwentaryzacyjne podwodnych części obiektów, przeglądy śrub napędowych, remonty podwodne i prace montażowe podwodnych części obiektów, czyszczenie i przeglądy kadłubów statków, filmowanie podwodne, ekspertyzy nurkowe, cięcie i spawanie podwodne, remonty nabrzeży a oprócz tego dużo innych. Również niestandardowe prace hydrotechniczne nie stanowią dla naszej firmy trudności. Jesteśmy otwarci na każde zlecenie i gwarantujemy jego wykonania.

Namawiamy Państwa na naszą stronę internetową www.nurekservice.home.pl i zaznajomienia się z pełną propozycją naszych usług.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 24.06.2017 23:57:14)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 27.12.2016 12:56:30)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz