Utylizacja dokumentów księgowych

Utylizacja dokumentów księgowych

Fundamentem działalności Mobilnyszreder.pl to fachowe niszczenie dokumentów. Lokal działalności to Warszawa, mniej jednak dojedziemy w dowolne miejsce na obszarze całej Polski. Nasze usługi niszczenia dokumentacji realizujemy na obszarze organizacji klienta, i w trakcie jego obecności. Dzięki temu będziesz miał 100% pewność, że Twoje dokumenty nie trafiły w niepowołane ręce. Posiadamy nowoczesny a także bezawaryjny sprzęt. Ciężarówka-niszczarka likwiduje około 100 kg dokumentacji na godzinę. Możesz liczyć na maksimum bezpieczeństwa a także tajemnicy biznesowej.

W ramach naszych usług dokonujemy między innymi niszczenia dokumentacji księgowych, niszczenia różnego typu archiwów, niszczenia papierów, niszczenia korespondencji a także dużo więcej. Dokumentacje mogą mieć formę dowolnych nośników – papierowych, elektronicznych, teczki, skoroszyty itd. Nadto trudnimy się fachową likwidacją spółek, likwidacją firm, lub przeniesieniem siedziba biura. Posiadamy lecz i duże doświadczenie, lecz także duży zakres kompetencji. Nasze usługi cieszą się niemałym zainteresowaniem pośród klientów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, i dogodne warunki współpracy. Zapewniamy także możliwość wyboru formy płatności (gotówka albo bezgotówkowa). Dla nas na pierwszym miejscu jest zadowolenie klienta. Naszym kolejnym atutem jest fakt, że posiadamy przepustkę do centrum. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, dosyć tego, że skontaktujesz się z nami drogą mailową albo telefoniczną. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie, i udzielimy Ci szczegółowych informacji.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 14.09.2018 22:08:20)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 25.09.2017 04:27:42)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz