Wierchomla noclegi

Wierchomla noclegi

Zachęcamy w góry. Jeżeli chcecie odpocząć w wyjątkowym miejscu, to koniecznie sprawdźcie nasze możliwości. Gwarantujemy Wierchomla kwatery. Do dyspozycji mamy pokoje dwu, trzy, 4, pięcio – osobowe. A może spodoba Wam się domek, jaki przeznaczony jest dla 12 osób? Jest to świetna propozycja dla grup przyjaciół. Warto zorganizować wspólny wyjazd w góry, to dzięki czemu przyjemność będzie jeszcze większa. Domek wynajmujemy w atrakcyjnej cenie, zależnej od momentu, kiedy będziecie chcieli do nas przyjechać. Cały domek wyposażony jest w konieczne sprzęty, to dzięki czemu będziecie mogli się na miejscu wykąpać, jak także przyrządzić sobie posiłek.
Do dyspozycji swoich gości oddajemy jeszcze apartament dla czterech osób, jaki posiada razem 80 metrów kwadratowych. Oferujemy także apartament-Studio 6 osobowy, gdzie odnajdziecie salon plus 2 sypialnie. Jak więc widzicie, nasza oferta noclegowa jest naprawdę duża.
Willa położona jest w Wierchomli Małej obok Stacji Narciarskiej Wierchomla na przeciwko jednego spośród wyciągów narciarskich „Markówka”. Jest to doskonała propozycja dla fanów narciarstwa. Dosłownie wszystko będziecie mieli pod ręką. Gwarantujemy Wam także przechowalnię sprzętów narciarskich. Nie pozostaje nam zupełnie nic innego, jak życzyć Wam przyjemnego wypoczynku. Koniecznie przyjedźcie w góry. Do miejsca, gdzie możecie bawić się fantastycznie. Jesteśmy przygotowani do tego, by przez cały rok przyjmować gości. W razie jakichkolwiek, dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo o napisanie wiadomości.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis: