Wspaniałe grillowanie każdego dnia

Wspaniałe grillowanie każdego dnia

Udane grillowanie każdego dnia z Broil King

Znając oczekiwania naszych klientów, w firmie Broil King projektuje się grille węglowe z myślą o sprostaniu ich potrzebom i oczekiwaniom. Każdy lubi spotkania w rodzinnym gronie i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi przy rewelacyjnym posiłku. Niezależnie od tego, czy pieczesz hamburgery czy antrykot, grille gazowe firmy Broil King uczynią Cię prawdziwym mistrzem kuchni.

Palniki gazowe o najwyższej jakości wykonania i działania objęte są pięcioletnią gwarancją. Ze względu na trwałość i precyzyjną kontrolę temperatury, użytkownicy bez wątpienia docenią zastosowanie tych solidnych palników gazowych wykonanych ze stali nierdzewnej.

Serce grilla, czyli piekarniki firmy Broil King wykonane z odlewu aluminium lub stali nierdzewnej są niezrównane pod każdym względem. Tylko najlepsze grille umożliwiają precyzyjną kontrolę temperatury. Odporne na działanie korozji piekarniki gwarantują równomierne utrzymanie ciepła, dzięki czemu steki pozostają soczyste, a warzywa zachowują idealny aromat. Grille Gazowe Broil King umożliwiają przygotowanie nawet najbardziej wyszukanych deserów.

Innowacyjna technologia Dual-TubeTM polega na wykorzystaniu wewnętrznej rury pomagającej w dokładnym rozprowadzaniu gazu na całej długości. Dzięki temu wysokość płomienia jest taka sama z przodu, jak i z tyłu. Umieszczając w rurze o większym przekroju rurę o mniejszej średnicy, firmie Broil King udało się znacznie udoskonalić jakość grillowania w porównaniu do innych palników rurowych.

Ruszty żeliwne stosowane w grillach gazowych Broil King to unikalne rozwiązanie, które wyróżnia te urządzenia na tle produktów konkurencji. Ponieważ ruszty są dwustronne, mistrzowie grillowania otrzymują jeszcze bardziej wszechstronne narzędzie. Po pierwsze, ruszty wykonane są z żeliwa o dużej gęstości, dzięki czemu utrzymują ciepło lepiej niż inne materiały. To z kolei pozwala szybko ugrillować mięso, aby zachowało soczystość. Drugim niezwykle funkcjonalnych rozwiązaniem jest to, że jedna ich strona jest szersza i posiada specjalne rowki, w których zbierają się soki do aromatyzowania mięsa. Po odwróceniu rusztu na drugą stronę, użytkownik odkryje funkcję pozwalającą przyozdobić przyrządzane mięso idealnym wzorem typowym dla restauracji specjalizujących się w stekach.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 21 (ostatnio: 16.01.2022 14:12:08)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 26.03.2016 22:16:54)

Podlinkuj wpis: