Wynajem pojazdów elektrycznych

Wynajem pojazdów elektrycznych

Electrocar.pl sp. z o.o. to rzetelna, doświadczona i godna zaufania firma, która od wielu lat zajmuje się pojazdami elektrycznymi. Jesteśmy jedynym w naszym kraju reprezentantem amerykańskiej firmy Club Car, która cieszy się bardzo dużą popularnością w wielu różnych krajach. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo nie tylko wysokiej jakości pojazdy elektryczne, ale także sprawdzone części zamienne, akumulatory i akcesoria do wszystkich pojazdów elektrycznych. Warto wspomnieć także i o tym, że od 2009 roku nasza firma jest także reprezentantem marki Trojan Battery Company, czyli sporego pochodzącego z USA producenta trakcyjnych akumulatorów.

Dla naszej firmy najistotniejszym priorytetem od lat jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów, dlatego także dostarczamy najlepsze pojazdy elektryczne w naprawdę niskich cenach. Cały czas podążamy za wszystkimi nowinkami oraz trendami w motoryzacji, aby móc zaspokoić coraz to większe wymagania naszych klientów. Głównie polecamy Państwu nasze sprawdzone akumulatory trakcyjne – kwasowe a także akumulatory AGM, które mogą pochwalić się sporym zastosowaniem oraz wieloma zadowolonymi klientami. Pełną ofertę naszych usług i więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo ciągle na stronie electrocar.pl, do której odwiedzenia bardzo gorąco zapraszamy.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce prowadzimy także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla pojazdów marki Club Car. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części i zatrudniamy najbardziej doświadczonych mechaników, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo trudnych oraz najbardziej skomplikowanych napraw.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 13.03.2018 11:20:21)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz