Wynajem telebimów na komunię

Wynajem telebimów na komunię

Firma Sintel Multimedia jest działającą w całej Unii Europejskiej firmą zapewniającą najlepszej klasy sprzęt audio i również video do zapewnienia oprawy imprezom sportowym, wydarzeniom kulturalnym, religijnym czy naukowym, konferencjom i w e-sporcie.

W swojej ofercie posiadamy telebimy diodowe zewnętrzne o wymiarach 6m x 4m, 5mx3m, 5mx4m, 4mx3m, 3mx2m, a także telebimy diodowe na przyczepach mobilnych, telebimy diodowe wewnętrzne LED SMD, a mało tego ekrany projekcyjne, konferencyjne i również eventowe projektory multimedialne, sprzęt nagłaśniający, telewizory plazmowe, LCD czy LED. Słowem wszystko, by zagwarantować wysokiej klasy oprawę audio-wizualną, dopasowną do Państwa potrzeb i również upodobań. Świadczymy najem telebimów led firmom i również osobom prywatnym wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, w tym także z systemem sms do, na przykład, konkursów z nagrodami, głosowania albo masowej wysyłki wiadomości. Wszystko to po to, by zagwarantować kompleksowe i również profesjonalne usługi na miarę Państwa potrzeb. Hołdujemy zasadzie, że Państwa ukontentowanie jest dla naszej firmy sprawą kluczową!

Swoją ofertę kierujemy także do barów, pubów i również restauracji i innych instytucji, chcących zagwarantować sobie sposobność emitowania wydarzeń sportowych każdego poziomu – od okręgowych zawodów po mistrzostwa świata – na dużym ekranie. Dobry telebim strefa kibica także mieć powinna, a nasza firma zapewnia najlepsze. A nic tak nie jednoczy rodaków jak wspólne oglądanie zmagań zarówno narodowej reprezentacji, jak również lokalnej drużyny w drodze do zwycięstwa.

O ile szukacie Państwo telebimów i również akcesoriów wysokiej klasy w rozsądnej cenie dla uświetnienia swojego przedsięwzięcia- zapraszamy do kontaktu z firmą Sentinel Multimedia.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 28.03.2019 12:19:59)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 20.01.2018 05:54:00)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz