Zakładanie stron www dla firm

Zakładanie stron www dla firm

Internet staje się najbardziej szerokim medium, dostępnym dla każdego i w każdym miejscu. Nowoczesność tej technologii sprawia, że młodzi ludzie wolą czytać, oglądać wiadomości, kupować, słuchać muzyki i oglądać filmy w Internecie, a nie w telewizji czy w prasie czy w radiu. Z tej racji każda poważna lub mniej poważna firma powinna mieć swoją wizytówkę internetową w sieci.

Dziś większość ludzi aby znaleźć jakąś usługę włącza komputer lub swój smart fon i szuka informacji w sieci. Jeżeli kontaktu do Twojej firmy nie ma w sieci, to dla takiego internauty firma nie istnieje. Nawet jak posiadasz malutką jednoosobową firmę to warto zainwestować niedużą kwotę na firmową stronę internetową. Być może niektórzy myślą, że nie mają wystarczającej wiedzy a komputer opanowali tylko w stopniu podstawowym. Zwłaszcza starsi ludzie mogę mieć z tym problem i rezygnują z tej formy promocji.

Tu mogę tych wszystkich pocieszyć! Obecnie nie musisz być informatykiem aby założyć i prowadzić małą stronę internetową. Wystarczy, że umieścimy na niej podstawowe dane i informacje o firmie, a już w oczach internauty zyskasz duży plus. Jak się do tego zabrać? Taka prosta firmowa strona internetowa to nieduży koszt. Możesz zlecić jej wykonanie firmie lub skorzystać z firm oferujących hosting z prostym kreatorem stron www. Wystarczy, że wykupisz dowolną domenę(nazwa strony) i za pomocą kreatora stron stworzysz w kilkanaście minut swoją witrynę. Wszystko jest tam intuicyjne, wybieramy szablon, uzupełniamy odpowiednie pola z nazwą firmy, sloganem, ilością podstron oraz wpisujemy dane firmy, rodzaj działalności lub cokolwiek chcesz. Następnie wystarczy opublikować stronę w sieci!

Ile to kosztuje? Koszt domeny to od 50 zł do 110 zł, serwer z kreatorem stron można mieć już od 50 zł do 300 zł w zależności od firmy i rodzaju kreatora. Nie wiele drożej wyniesie zlecenie wykonania strony dla jakieś firmy. Taka niezłożona firmowa strona WWW nie powinna kosztować więcej niż kilkaset zł. Roczne utrzymanie witryny to koszt około 200 zł.
Jestem przekonany, że taka inwestycja przeniesie rezultaty i szybko się zwróci, bo w dobie Internetu musisz być w sieci!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 22 (ostatnio: 14.01.2020 14:24:32)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 10.02.2016 21:24:32)

Podlinkuj wpis: