Zwrot podatku z Niemiec

Zwrot podatku z Niemiec

Naszą firmę tworzy kolektyw pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży. Realizujemy usługi w zakresie spraw takich jak:

– rozliczenie podatku z Niemiec

– zwrot podatku z niemieckiego urzędu skarbowego Finanzamt z tytułu zatrudnienia

Ponadto świadczymy usługi dotyczące ubiegania się o zasiłek familijny i rodzicielski z Niemiec na dzieci Kindergeld i Elterngeld z niemieckiego urzędu Familienkasse.

Staramy się także pomagać w uzyskaniu ekwiwalentu za niewykorzystany urlop z niemieckiej kasy urlopowej Soka-Bau.

Nasze referat, DE-TAX zapewni tak aby nasz klient który skorzysta z naszych usług będzie zadowolony z naszej współpracy. Nie działamy za pomocą pośredników co pozwala naszym klientom na uzyskiwanie natychmiastowej informacji odnośnie do ich sprawy.

Znajdujemy się w Kujawsko-pomorskim, w Bydgoszczy lecz obsługujemy klientów z całej Polski.

żeby móc doprowadzić do skutku rozliczenie podatku z niemieckim urzędem skarbowym potrzebna jest karta Lohnsteuerbescheinigug, którą powinien wystawić pracodawca. Termin deklaracji zależny jest od nadanej klasy podatkowej a wysokość zwrotu jest determinowana przez uzyskane przychody w czasie całego roku jak także od zastosowanych rozliczeń. Nasze biuro zapewnia bezpłatne oszacowanie wysokości zwrotu a także przygotuje potrzebne dokumenty, by nietknięty bieg przebiegł przy możliwie jak najmniejszym zaangażowaniu klienta. Czas wymagania na zwrot podatku wynosi aczkolwiek od 4 do 6 miesięcy.

Za to o zasiłek Kindergeld można się ubiegać do 6 miesięcy wstecz od daty złożenia wniosku do urzędu Familienkasse. W takim przypadku także przygotuje potrzebne dokumenty a także konstatacja a także poprowadzi sprawę o zasiłek tak tak aby angażowała naszych klientów w jak najmniejszym stopniu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis: