Życie gwiazd

Życie gwiazd

Serwis Gadka powstał dla grupy człowieków ciekawych Ziemii ShowBiznesu… lecz nie wyjątkowo, zbudowaliśmy platformik, jaki ma pełnić rolę „Waszego Zakątka” na którym, można odpocząć po całym dniu, oraz dzięki któremu możecie się dowiedzieć wielu nielekceważących informacji.
Lecz to nie wszystko… Wasz Zakątek, to super frajda dla użytkowników, powstała więc „Wasza Gadka”, dzięki której będziecie się podzielić swoimi anegdotami, zauważeniami, ale także zaobserwowanymi plotkami, np. na sieciach społecznościowych. Ty piszesz wpis, Ty go reklamujesz, a my dajemy kasę Ci za człowieków, którzy ten post przeczytają! To nie jest żart, dzięki tym działaniom, ty możesz wyeksponować swoją osobę w ramach naszej firmy, a my zatrudnimy się także reklamą i marketingiem.
Nasz portal, ma w sobie wszystkie istotne plusy, które na pewno pozwolą Ci odbyć miło czas, ale ponad to, które umożliwią Tobie wiedzieć przed, niż inni… A to wszystko tylko gdy, gdy na stale będziecie Nas odwiedzać, albo polubicie nasz serwis.
Biznes Gwiazd -Show biznes to nieograniczony świat kultury, mediów i wielkich gwiazd. Codziennie coś się w nim wydarzy i zmienia tak szybko, że ciężko dochować kroku. Dlatego też Gadka Was chce. Im więcej widowni, tym więcej wiadomości i obgadywanek. Na co więc czekasz? Pisz do nas! Cała masa ludzi
mogą na tym korzystać… Ty możesz zdobyć ciekawe doświadczenie, czytelnicy mnóstwo rewelek, a my satysfakcję 🙂 Zapraszamy bardzo do tworzenia z nami Waszego Zakątka.
nie jest to trudne, należy znaleźć ciekawą wiadomość, ubrać ją swoimi słowami i wysłać do redakcji. Po sprawdzeniu Twój post zostanie opublikowany i podpisany tak, jak Ty tego chcesz.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 20 (ostatnio: 21.03.2021 17:59:13)
  • yahoo: 22 (ostatnio: 25.01.2018 22:19:22)

Podlinkuj wpis: